INFORMACJE O ZAKUPACH

Jaki ustnik będzie odpowiedni do mojego urządzenia?

W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów ustników jednorazowych. Produkowane przez nas ustniki pasują do większości, dostępnych na polskim rynku, urządzeń. W opisach poszczególnych modeli znajdziesz listę kompatybilnych urządzeń. Jeżeli posiadane przez Ciebie urządzenie nie znajduje się na żadnej z nich, skontaktuj się z nami a nasi doradcy postarają się pomoc Ci w doborze odpowiedniego ustnika.

Ile czasu zajmie dostawa?

Dokładamy starań by oferowane przez nas produkty były dostępne od ręki. W przypadku ustników, zamówienia złożone do godziny 12 (zależnie od wielkości zamówienia) są realizowane jeszcze tego samego dnia. Realizacja zamówień obejmujących pozostałe produkty z naszej oferty, uzależniona jest od aktualnych stanów magazynowych. Zostaniesz poinformowany o przewidywanym terminie realizacji zamówienia.

Czym jest "dedykowana oferta"?

W firmie Pulmeq Sp. z o.o, przede wszystkim, stawiamy za zadowolenie klienta. Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym, obejmują jedynie cześć oferty. W przypadku gdy poszukujesz produktów których nie znalazłeś w sklepie bądź oczekujesz oferty na kompleksowe zaopatrzenie Twojej placówki, możesz zwrócić się do nas o przygotowanie dedykowanej oferty. Dla zamówień z dedykowanej oferty przewidziane są preferowane warunki zakupu t.j. indywidualna wycena oraz odroczony termin płatności.

Gdzie mogę zobaczyć moje zamówienie?

Zamówienia możesz zobaczyć po zalogowaniu, klikając tutaj.

Czy jako stały klient mogę liczyć na rabat?

Oczywiście! Jeżeli regularnie dokonujesz zakupów w naszym sklepie internetowym, możesz liczyć na dodatkowe korzyści. Skontaktuj się z nami by sprawdzić co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Na mojej fakturze jest błąd, jak mogę to poprawić?

W przypadku błędnych danych Nabywcy na fakturze VAT możemy wystawić fakturę korygującą dane Nabywcy. Aby uzyskać powyższy dokument skontaktuj się z nami podając:

  • – Numer faktury lub zamówienia
  • – Nowe dane na adres: sklep@pulmeq.com