Polityka jakości

Ściśle przestrzegana polityka jakości w firmie PULMEQ gwarantuje pełną powtarzalność produkowanych wyrobów, dbałość o jakość procesu produkcji, a co za tym idzie – jakość wykonania jednorazowych ustników spirometrycznych.

Aby zapewnić jakości wyrobów, na każdym etapie ich wytwarzania, począwszy od zakupów surowców oraz materiałów opakowaniowych, poprzez ich weryfikację, kontrolę jakości oraz magazynowanie, wdrożyliśmy i pracujemy zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 13485:2016 oraz z zastosowaniem wytycznych WHO-GMP.

Nowoczesny park maszynowy stanowi gwarancję doskonałej jakości, wyprodukowanych przez nas, jednorazowych ustników spirometrycznych, dzięki czemu mamy pewność, że nasi Klienci będą wracali do nas z zadowoleniem.

Wszystkie posiadane przez nas maszyny i urządzenia, zostały specjalne przystosowane do wytwarzania naszych produktów oraz spełniają wymogi stawiane urządzeniom, przeznaczonym do wytwarzania oraz konfekcjonowania wyrobów medycznych.

Ekologia

Mamy świadomość jak ważna w dzisiejszych czasach jest dbałość o środowisko naturalne, dlatego osoby zarządzające firmą PULMEQ robią wszystko aby wspierać Polską przyrodę.

Surowce używane przez naszą firmę do produkcji ustników spirometrycznych są, w zdecydowanej większości, biodegradowalne, a odpady produkcyjne specjalnie segregowane i odbierane przez wyspecjalizowane firmy aby ułatwić proces ich recyklingu.